Root andriod telefonu

Android root

Android root Vlastníte telefon s Androidem a vadí Vám předinstalované aplikace od výrobce, které nejdou odebrat ? Tak třeba tento problém vyřeší právě root telefonu. Přinášíme Vám návod, jak root provést a vše potřebné k tomu. Rootněte si android snadno a rychle. Potřebné soubory ke stažení jsou tu samozřejmě také. Dáme se do toho ?


Co byste měli vědět

Root telefonu je nedovolený zásah do zařízení a můžete tím přijít o záruku. Pokud se Vám telefon rozbije a vy ho potom ponesete do servisu, je možné, že Vám reklamace nebude uznána z důvodu rootu. Prý ale servisy na toto moc nehledí a root tolerují. I tak vás ale musím upozornit, že provedením tohoto návodu se zříkám jakékoli odpovědnosti za případnou škodu. Vše provádíte na vlastní nebezpečí a riziko !

Jak rootnout android

Samotný proces nezabere více jak 10 minut. Zvládne to bez komplikací i úplný začátečník. Vše co budete potřebovat je aplikace SuperOneClick. Tuto aplikaci si můžete stáhnout tady a nainstalujte ji do počítače. Také si nainstalujte veškeré ovladače USB kabelu k telefonu, jinak Vám návod nebude fungovat. Nyní si v nastavení telefonu zapněte režim Ladění USB. Připojte telefon k PC, spusťte program SuperOneClick jako Administrátor (důležité) a klikněte na Root. Teď čekejte na dokončení rootu, za chvíli se zobrazí zpráva o úspěšném provedení. Pokud chcete telefon vrátit zpátky do původního stavu - tedy vymazat root, postupujte stejně podle tohoto návodu, jen neklikejte na root, ale na unroot. To je celé, jednoduché, že ?

Postup

1) Stáhněte si aplikaci SuperOneClick (kliknutím stáhneš)
2) Nainstalujte si ovladače USB kabelu do PC
3) Zapněte režim Ladění USB v nastavení telefonu
4) Na PC spusťte aplikaci SuperOneClick jako Administrátor
5) Klikněte na Root
6) Vyčkejte na dokončení a je hotovo

Root je snadný

Root telefonu s Adnroidem není nic složitého. Doufám, že se všem povedlo telefon úspěšně rootnout.
Povedlo se ?

Diskuze

Ptejte se a nebo jen zanechte komentář, budeme rádi !

Pokud se Vám nezobrazuje diskuze, máte pravděpodobně aktivní blokování reklam AdBlock nebo podobný systém.

Cyanogenmod
Copyright © 2012